Internetowe Rewolucje – szkolenia marketingowe dla firm

Internetowe Rewolucje Google

W lipcu Google rozpoczął program Internetowe Rewolucje. To cykl bezpłatnych szkoleń dla firm w zakresie wykorzystania narzędzi internetowych w biznesie. Ich celem jest podwyższanie cyfrowych kompetencji wśród pracowników marketingu w firmach oraz samych pracodawców. W konsekwencji ma przyczynić się do lepszego przygotowania ich do rozwoju i ekspansji zagranicznej w warunkach jednolitego rynku cyfrowego. Szkolenia będą się koncentrować na obecności i reklamie firmy w internecie, ecommerce, eksporcie, rozwiązaniach mobilnych i usprawnieniu pracy poprzez nowoczesne narzędzia informatyczne oraz narzędzia cyfrowej administracji.

Pilotaż programu rozpoczął się w województwie śląskim z początkiem lipca i do końca przyszłego roku obejmie ponad 100 tys. polskich przedsiębiorców. Najbliższe szkolenia odbywają się w Katowicach, Chorzowie, Gliwicach, Rybniku, Tychach, Dąbrowie Górniczej. Od 27 do 31 lipca program zawita do Częstochowy. Moja skromna osoba będzie w gronie ekspertów aktywnie uczestniczących w projekcjie prowadząc indywidualne warsztaty.

Tutaj można się rejestrować.internetowerewolucje.pl

7 thoughts on “Internetowe Rewolucje – szkolenia marketingowe dla firm

 • Damian Szary

  Fajna ta Internetowa Rewolucja – zróżnicowana tematyka, można się czegoś nowego dowiedzieć o AdWordsach, sposobie dotarcia do klientów. Dodatkowo fajnie, że prowadzą szkolenia osoby z branży, które zjadły na tym zęby.

  Odpowiedz
 • Marcin

  Szkoda że natrafiłem na ten artykuł dopiero teraz, chętnie bym skorzystał z takiej wiedzy. No cóż może się powtórzy.
   

  Odpowiedz
 • Bulbulator

  Google teraz proponuje bardzo fajne rozwiązania. I to bardzo cieszy, a adwordsów nie wolno pominąć.

  Odpowiedz
 • Dawid Szymański

  Szykuje się dawka konkretnej wiedzy.

  Odpowiedz
 • P. Zając

  Zdecydowanie na plus – fajnie że samo Google wychodzi z inicjatywą i pomaga przedsiębiorcom zrozumieć ten zagmatwany system.

  Odpowiedz
 • Kamil Dudziak

  Ciekawa inicjatywa, oby nie skończyło się promowaniem adwordsów 😉

  Odpowiedz
  • Marek Olas

   Adwordsów nie sposób pominąć przy okazji promocji firmy w internecie, a w szczególności w zakresie eksportu.

   Odpowiedz

Leave a ReplyCancel reply