LP 2

Zwiększ przewagę nad konkurencją dzięki nowoczesnemu pozycjonowaniu. Potrzebujesz szybkiego efektu? Skorzystaj z Google Ads! Chcesz maksymalizacji działań? Opracujemy dla Ciebie pełną strategię marketingową obejmującą obsługę Twoich kanałów social media, ustalimy jaki rodzaj contentu dotrze do Twoich klientów, sprawi, że pozostaną z Tobą na stałe, a Ty staniesz się lub umocnisz pozycję lidera w swojej branży.

Koncentrujemy się na skutecznych działaniach, utrzymujemy najwyższy poziom komunikacji oraz oferujemy profesjonalną obsługę. Nasza skuteczność jest potwierdzona pozytywnymi opiniami w Google. Sprawdź Nas i skontaktuj się wypełniając formularz!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Nazwa
Ewentualnie profil społecznościowy lub nazwa firmy
Administratorem Państwa danych osobowych jest Memtor Marketing Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Świeradowska 47. Więcej informacji.
Podaj jeśli preferujesz tą formę kontaktu lub oczekujesz rozmowy telefonicznej w zgłaszanej sprawie.

Zajmujemy się marketingiem od wielu lat, łączymy pasję i wiedzę, wciąż podnosimy nasze kompetencje, a dzięki nowatorskiemu oprogramowaniu jesteśmy w stanie analizować skomplikowane zlecenia z ogromną ilością danych dla najlepszych efektów promocji naszych klientów.

Dlaczego warto współpracować z Memtor Marketing?

  • Elastyczność w dopasowaniu usługi do zmieniającej się sytuacji naszych klientów
  • Transparentność w działaniu
  • Wykorzystanie AI i programowanie obiektowego
  • Kompetentny i doświadczony zespół specjalistów

Wybrane korzyści z pozycjonowania serwisu:

LP 2 1

Większa widoczność w wyszukiwarce

LP 2 2

Docieranie do wartościowych użytkowników

LP 2 3

Lepsza rozpoznawalność i wyższa ranga Twojej firmy w oczach potencjalnych klientów

LP 2 4

Skuteczna optymalizacja i wydajność Twojej strony

LP 2 2

Idealny moment kontaktu z potencjalnym klientem

LP 2 6

Wpływ na decyzje zakupowe Twoich klientów

Nasze działania

Pozycjonowanie szerokie tzw. long tail
Dzięki niemu Twój serwis będzie widoczny w wynikach wyszukiwania na setki lub tysiące słów kluczowych. Więcej na ten temat przeczytasz tutajhttp://Pojawiaja się okienko po najechaniu.

Pozycjonowanie lokalne
Im mniejszy dystans użytkownika pomiędzy Tobą a użytkownikiem, tym większa szansa, że trafi do Ciebie. Pozwól się znaleźć Twoim klientom z pomocą lokalnego SEO. Szczegóły – czytaj dalej na ten temat.

Pozycjonowanie e-commerce
Wygeneruj większy ruch z Twojego serwisu, co realnie przyczyni się do poprawy Twoich wyników sprzedażowych. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Optymalizacja strony www
Poprawiamy wydajność Twojej strony, jakość treści pod pożądane frazy. Dobra optymalizacja strony internetowej to podstawa właściwego indeksowania przez roboty wyszukiwarki. Szczegóły – czytaj dalej na ten temat.

Analiza słów kluczowych
Dobór i ich dokładne rozplanowanie na stronie to jedne z najważniejszych czynników, które zadecydują o sukcesie Twojej strony w bezpłatnych wynikach wyszukiwania. Czytaj więcej.

Link building
Odpowiednie linkowanie pozwala Twojej stronie budzić coraz większe zaufanie algorytmu Google, zapewnia stały ruch na stronie, zwiększa rozpoznawalność Twojej marki. Więcej na ten temat tutaj.

Zaufali Nam: