Memsoft – baza wiedzy

Memsoft to oprogramowanie obiektowe do zarządzania usługami SEO, SEM, Content Marketingu, Social Media i optymalizacji całego procesu ich obsługi. System sprawdza się przy pracy nad dużymi projektami, często w ramach zespołu specjalistów, ale także pomiędzy Klientem, a agencją SEO i SEM.

Dzięki innowacyjności nasza praca jest transparentna, zoptymalizowana, zaplanowana i użyteczna. Oprogramowanie grupuje wprowadzone dane według domen, klientów, typów usług oraz okresu czasu. Strategie marketingowe, parametry usług, zadania: bieżące, częściowo realizowane, zakończone i planowane z uwzględnieniem kwot danego projektu, zestawienie odnośników i ich kanałów pozyskania dla danego klienta znajdują się w jednym miejscu. Dane możemy eksportować w dowolne miejsce. Mamy w nim także monitoring pozycji stron w Google. Z takim warsztatem pracy nie tracimy czasu na szukanie, sprawdzanie, przypominanie sobie o ważnych kwestiach. Wszystkie ważne kwestie mamy w jednym miejscu.

Kto korzysta z naszego oprogramowania?

Cały zespół: kadra zarządzająca, specjaliści SEO i SEM, księgowość, a także klienci.

Co zyskuje klient dzięki Memsof?

Intuicyjne oprogramowanie umożliwia wzgląd do udostępnionych w ramach obowiązującej współpracy dokumentów, w tym umowy, strategii marketingowej, raportów. W panelu klienta możesz zapoznać się z dotychczas realizowanymi zadaniami przez dział SEO, działaniami archiwalnymi, planowanymi działami na kolejne miesiące. W panelu, zadaniami można zarządzać, np. zasugerować zwiększenie budżetu na określony typ zadań np. link building, kosztem innego np. contentu na stronie. Dodatkowo, w panelu możesz non stop monitorować swoje pozycje w wynikach naturalnych, a jeśli realizujesz u nas także inne usługi, to także raporty z reklamy lub obsługi social media. Jeśli współpracujesz z nami od dawna, sprawdzisz też dotychczas zdobyte linki dla Twojego biznesu, zweryfikujesz jakie zmiany zostały wprowadzone w contencie Twojego serwisu.

Łatwość obsługi, intuicyjność, prostota sprawiają, że korzystanie z oprogramowania Memtor Soft stanie się Twoim sposobem na rozpoczęcia nowego dnia, przy porannej kawie w biurze. Lubisz mieć wszystko pod kontrolą? Nie przepadasz za podpisywaniem umowy na usługi marketingowe bez pokrycia? Oczekujesz pełnej transparentności od agencji marketingowej? Idealnie trafiłeś. W Memtor Marketing wszystko będziesz miał w swoich rękach. To Ty decydujesz o wielkości budżetu i masz realny wpływa na wybór realizowanych dla Ciebie działań (oczywiście z pomocą profesjonalistów). Każdą realizację nowej usługi rozpoczynamy od audytu Twojego serwisu i skonstruowania strategii marketingowej na najbliższe kilka miesięcy. Dostaniesz od Nas login i hasło do Twojego panelu. Wszystkie formalności i kontakt pomiędzy Tobą, a nami może odbywać się poprzez oprogramowanie. Zapomnij o dziesiątkach maili z prośbą o akceptację kolejnych działań i pomysłów agencji. My szanujemy Twój czas. Całość korespondencji pomiędzy Tobą, a agencją będziesz mieć w panelu klienta. Jeśli będziemy potrzebować Twojej decyzji w kreślonym zadaniu, otrzymasz alert i przypomnienie dotyczące konieczności podjęcia decyzji. Możesz mieć też wpływ na wszystkie realizowane przez Nas zadania.

Dzięki oprogramowaniu można lepiej zapoznać się z wykonywaną pracą, przypisać różnym osobom z zespołu obowiązków związanych z realizacją poszczególnych zakresów działań, a następnie sprawdzić wykonanie, wyegzekwować korektę lub zaproponować zmianę.

Zastosowanie i wdrożenie naszego oprogramowania niesie za sobą następujące zalety:

– łatwe zarządzanie usługą,

– transparentność i przejrzystość zadań i finansów,

– kontrola zleconych zadań i działań,

– prostota i intuicyjna obsługa panelu dla klienta,

– standaryzacja i wielokrotność wykorzystania określonych komunikatów lub notatek – podział na moduły pozwala na wielokrotne zastosowanie tych samych elementów w innych częściach projektu, do tego w sposób łatwy i szybki poszczególne elementy można dowolnie zróżnicować.

– niezawodność– ponowne wykorzystanie zwiększa efektywność, szybciej można wykryć potencjalne błędy w najczęściej używanych fragmentach programów.

– szybkość wykonywania poszczególnych zadań – uniwersalny zestaw narzędzi i procedur wykorzystywanych w sposób efektywny, zarówno do powtarzalnych, jak i zupełnie różnorodnych czynności.

– Stabilność i możliwość rozwoju panelu – dzięki mechanizmom OOP, oprogramowanie może być łatwo rozbudowywane i rozwijane w przyszłości.