Pozycjonowanie stron internetowych Częstochowa

Lokalne SEO pozwala na wypromowanie małego przedsiębiorstwa i konkurowanie z dużymi ogólnopolskimi firmami na lokalnym rynku. Promujemy w Częstochowie i okolicach.

Jakie zalety niesie ze sobą pozycjonowanie lokalne?

Jest to usługa dedykowana firmom prowadzącym działalność lokalną. Pozycjonowanie ich stron ma na celu dotarcie do z ofertą do konkretnej grupie docelowej szukającej usługi lub produktu w obszarze działalności firmy. Największym atutem lokalnych przedsiębiorstw jest ich bliskość i możliwość osobistego kontaktu. Lokalne SEO pozwala na wypromowanie małego przedsiębiorstwa i konkurowanie z dużymi ogólnopolskimi firmami na lokalnym rynku. Dzięki naszym działaniom można:

  • – trafić do szerszego grona potencjalnych klientów zainteresowanych ofertą,
  • – wybić się na tle lokalnej konkurencji,
  • – reklamować firmę jako rzetelną i godną zaufania,
  • – skutecznie zwiększyć wzrost sprzedaży oferowanych towarów i usług (nie tylko online),
  • – konkurować z dużymi przedsiębiorstwami, nie pochłaniając przy tym dużych kosztów na promocję.

Jak promować lokalną firmę w sieci?

Lokalnym biznesom zalecamy promowanie firmy w sieci pod określonymi wyrażeniami kluczowymi połączonymi z nazwą miasta. Tak więc dla częstochowskiego warsztatu samochodowego mogą to być frazy:

  • Mechanik Częstochowa – 590 wyszukiwań miesięcznie
  • Mechanik samochodowy Częstochowa – 210 wyszukiwań miesięcznie
  • Warsztat samochodowy Częstochowa – 170 wyszukiwań miesięcznie

Warto też brać pod uwagę bardziej precyzyjne frazy, które mają podobną popularność:

  • Wymiana opon Częstochowa – 880 wyszukiwań miesięcznie
  • Wymiana oleju Częstochowa – 590 wyszukiwań miesięcznie

Dzięki takim działaniom trafiamy precyzyjnie do użytkowników szukających dokładnie tej oferty w danej lokalizacji. Po dobraniu odpowiednich fraz kluczowych do pozycjonowania przeprowadzimy audyt i optymalizację strony nie tylko pod wytypowane słowa, ale również usprawniającą jej działanie i eliminującą ewentualne błędy w kodzie, poprawiającą szybkość jej działania, dostosowującą do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Usługa „local SEO” jest też nierozerwalnie połączona z wizytówką Google Moja firma, która wyświetla się w wynikach wyszukiwania jak i Mapach Google, z których często korzystają użytkownicy szukający firmy w pobliżu.

Agencja Memtor Marketing

Korzenie firmy sięgają 2004 roku, kiedy w Częstochowie została zarejestrowana spółka Ememtics, w dalszym ciągu jesteśmy mocno związani z miastem Częstochowa, gdzie posiadamy biuro. W znacznej mierze nasza działalność dotyczy firm z Częstochowy i okolic. Nasz zespół posiada dużą wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem, stosujemy skuteczne procedury optymalizacji stron internetowych, co pozwala z powodzeniem zwiększać ich przewagę w organicznych wynikach wyszukiwania.

Cena pozycjonowania stron www

Cena pozycjonowania jest uzależniona od wielu czynników. Ważna jest branża, lokalizacja, konkurencyjność fraz, na które chcemy pozycjonować stronę www, jakość strony internetowej i umieszczonego na niej treści (contentu). Każdy klient wymaga indywidualnego podejścia.

Jeśli chcesz przyciągnąć klientów i zaistnieć na lokalnym rynku, zapraszamy do kontaktu w celu poznania naszej oferty. Z chęcią przedstawimy darmową i niezobowiązującą wycenę.