Konferencja Google Partners Connect w Częstochowie

Weź udział w konferencji Google Partners Connect – Dowiedz się, jak skutecznie reklamować się  w Google bezpośrednio od menedżerów Google.

Google Adwords - Tak reklamuje się z Google - weź udział w konferencji Google Parnters Connect

Gdy czegoś szukamy używamy Google, może warto się tam reklamowa?

Kiedy?
23 października 2014
godzina 10:00

Gdzie?
Memtor Marketing
ul. Chłopickiego 19/34
42-218 Częstochowa

Rejestracja tel. 343103622 lub przez formularz na stronie www do 20.10.2014 r.

Transmisja będzie miała formę programu publicystycznego prowadzonego Jarosława Kuźniara. Program będzie obejmował następujące kwestie:

Jak odnieść sukces biznesowy dzięki internetowi?
Rozmowa z Arturem Waliszewskim, dyrektorem Google zarządzającym Europą Środkową i Wschodnią; dotycząca strategicznych aspektów prowadzenia firmy oraz podejmowania decyzji na temat rozwoju i promocji biznesu.

Wyszukiwarka klientów – jak działa reklama w Google?
Prezentacja Dawida Papieża obejmująca podstawy działania i zalety reklamy AdWords w kontekście zachowań konsumenckich oraz ścieżki zakupowej, wzbogacone wskazówkami jak skutecznie wykorzystać reklamę w Google do zwiększenia sprzedaży.

Prawdy i mity o AdWords
Przemysław Modrzewski w krótkiej prezentacji obali lub potwierdzi niektóre często występujące wśród przedsiębiorców przekonania na temat reklamy w Google (poglądy wybrane na podstawie badań przeprowadzonych wśród polskich małych i średnich firm).

Czy warto zlecić prowadzenie kampanii zewnętrznemu specjaliście?
Arkadiusz Marszałek, Head of Agency Relations, odpowie na pytania dlaczego warto pracować z agencją SEM, jak przygotować się do rozpoczęcia takiej współpracy i o czym pamiętać podczas wyboru agencji.