Wsparcie IT

Współpracując z Nami zyskujesz stałe wsparcie techniczne i optymalizację Twojej strony internetowej. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się trendami.

Uskrzydlimy Twój biznes

Optymalizacja strony www

Jak?

Zajmując się wsparciem IT, modernizacją i optymalizacją Twojej strony www. Obecnie strona internetowa to podstawa każdego biznesu. Ma ją prawie każdy. Jednak przy tak dynamicznych zmianach np. pod względem przeglądania na urządzeniach mobilnych, należy ją minimum raz do roku aktualizować i optymalizować. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się trendami, wytycznymi i zmianami wpływającymi m.in. na pozycję strony w wyszukiwarce.
UZYSKAJ BEZPŁATNIE INDYWIDUALNĄ OFERTĘ

Strony internetowe, Lendingi, UX
Dostarczamy rozwiązania na miarę nowych mediów.

Każda firma, której zależy na dotarciu do nowych klientów i pozytywnym wizerunku, powinna posiadać swoją stronę. Ponad 70% ludzi zaczyna swoje zakupowe poszukiwania towarów i usług w Internecie, a ten trend stale rośnie. Dobrze zaprojektowana i wykonana witryna może stać się skutecznym narzędziem w biznesie. Atrakcyjny wizerunek serwisu internetowego to mocniejsza pozycja marki na rynku i siła biznesowego oddziaływania. Strona internetowa to minimum, a do pełniejszego wykorzystania możliwości internetowego medium zalecane są dalsze działania promujące stronę.

Dlaczego możesz nam powierzyć wsparcie IT?

Wykwalifikowani specjaliści z bogatym doświadczeniem.
Możesz być pewien, że Twoją usługą zajmiemy się profesjonalnie, gwarantując najwyższy standard obsługi.

Wstępny bezpłatny audyt strony
Rozumiemy, że wybór agencji marketingowej powinien być dobrze przemyślany. Od tego jak agencja prowadzi swoje działania w dużej mierze zależy wizerunek i sukces Twojej firmy! Bezpłatnie przed rozpoczęciem działań wykonujemy audyt na podstawie, którego przygotowujemy wstępną propozycję działania, abyś miał rzetelny przykład do podjęcia dobrej decyzji.

Indywidualnie przygotowana oferta
Indywidualne podejście do Klienta i specyfiki branży, w jakiej działa, jest decydujące o skuteczności usługi. W tej kwestii nie ma wyjątków. Im lepiej poznamy Twoją działalność i zrozumiemy jej misję tym lepszą obierzemy strategię.

Polegamy na wiarygodnych danych
Bo nie ma przypadków… Jako specjaliści zgłębiamy i analizujemy wyniki testów. Pod ich względem dostosowujemy działania do wdrożenia.

Brak długoterminowej umowy – (w podstawowym wariancie)
Wyznajemy zasadę, że jeśli za naszymi usługami stoi ugruntowana wiedza, umiejętności i wieloletnie doświadczenie, więc skuteczność prowadzonych przez działań zapewnia nam Klientów, a nie wiążące umowy, czy obciążenia finansowe za ich wcześniejsze zakończenie.

Raporty
Z poprawy jakości i wydajności Twojej strony. Zestawienia przed – po. Dzięki temu możesz kontrolować nasze działania i śledzić postępy.

Indywidualny opiekun dostępny do Twojego kontaktu
Oprócz samych efektów liczy się także dobra i płynna współpraca. Dlatego z naszego zespołu przydzielamy eksperta, który indywidualnie zajmie się Twoim projektem. Zawsze możesz się z nim skontaktować 🙂

Realizując prace modernizacji i optymalizacji bierzemy uwzględniamy:

 • system CMS służący do samodzielnej administracji,
 • stworzenie galerii zdjęć,
 • integrację z mediami społecznościowymi,
 • projekty graficzne dopasowane do indywidualnych wymogów klienta,
 • tworzenie elastycznej struktury treści – ilości podstron i mediów,
 • sklep internetowy powiązany z witryną,
 • formularze kontaktowe, do zapisu na newsletter, ofertowe,
 • mapki dojazdu do placówek firmy,
 • tworzenie aplikacji społecznościowych i mobilnych.

Poznaj realne korzyści posiadania strony internetowej:

 • absolutna podstawa dzisiejszych czasów, o którą klienci sami się domagają,
 • potwierdzenie wiarygodności firmy,
 • sposób na dotarcie i znalezienie się w wynikach wyszukiwania,
 • łatwiejsza dostępność i kontakt z firmą,
 • świetny sposób prezentacji usług i produktów,
 • możliwość budowania relacji z klientami,
 • możliwość poznania danych o osobach odwiedzających stronę (np. ile czasu spędzają i na jakiej podstronie, z jakich lokalizacji odwiedzają witrynę, na jakim urządzeniu, w jakich porach itd.),
 • możliwość szerszego dotarcia do odbiorcy (nie tylko lokalnie),
 • doskonały kanał sprzedażowy.

Optymalizacja użyteczności

Jeśli chcesz, żeby użytkownicy odwiedzający Twoją stronę dokonywali większej liczby konwersji (zakupów, zapisów na newsletter, nawiązanych kontaktów telefonicznych itp.), tak powinieneś zadbać o optymalizację witryny, a w szczególności stron docelowych. Ze względu na to, że pomiędzy wejściem na stronę a dokonaniem pożądanej akcji, wiele kwestii może spowodować, że użytkownik ją zamknie. Dotyczy to wszystkich urządzeń, bowiem różne czynniki mogą być krytyczne dla wersji na komputery i na telefony, tablety.

Drobne poprawki każdego kroku na ścieżce do celu, mogą podnieść wskaźnik konwersji o kilkanaście lub kilkadziesiąt procent. To wszystko bez zwiększania ruchu na stronie.

W ramach usługi analizujemy, jakie elementy można zmienić, a wśród nich:

 • wezwanie do działania (CTA),
 • nagłówek strony,
 • sposób kontaktu,
 • wzbudzenie zaufania,
 • intuicyjność – prostota,
 • zwrócenie się do odwiedzającego,
 • grafika, wideo,
 • linki.

Skąd możemy wiedzieć, która zmiana wpłynie pozytywnie na wyniki? Przeprowadzimy testy A/B z wykorzystaniem Optymalizatora Witryny Google, które są znakomitym sposobem na wybór najskuteczniejszej wersji strony. Najlepszą wersję ustalamy to za pomocą konkretnych wyników, a nie domniemań i osobistych względów. By była możliwość porównania rezultatów przed i po, niezbędna jest odpowiednia liczba konwersji w danym okresie na stronie.

Powyższe usługi wyceniamy indywidualnie. Koszt zależy od docelowej objętości witryny, wymagań graficznych, technicznych i funkcjonalnych.

ZDOBYWAMY NAJWYŻSZE NOTY

Dziękujemy naszym Klientom za możliwość realizacji wspaniałych projektów i podejmowania wyzwań, w których mogliśmy się wykazać i poczuć satysfakcję.
Wolimy działać niż mówić o sobie, dlatego w ocenie naszej pracy oddajemy głos Klientom.

Stopień do jakiego mogę stworzyć relację, która wspiera wzrost innych jako oddzielnych jednostek, jest miarą wzrostu, jaki uzyskałem w sobie.” – CARL ROGERS

Dane kontaktowe

Biuro / siedziba

34-310-36-22,
22-203-63-46

ul. Sułkowskiego 17 lok. 12
42-202 Częstochowa
ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Memtor Marketing Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Świeradowska 47. Więcej informacji.